Videolar

Mermili manyaktan yaşlı kadına “sıkarım”  tehditi

Mermili manyaktan yaşlı kadına “sıkarım” tehditi

Sokak hayvanlarını besleyen bir kadının, komşusu tarafından tehdit edildiği görüntüler sosyal medyada tepki topladı. Çocuklarının ısırılmasından endişe duyduğunu söyleyen adam, videonun devamında komşusuna "Ben Kürt oğlu Kürdüm, seni burada yaşatmam. Seni var ya gebertirim burada. Sana mermi atarım benim canımı sıkma'' diyerek tehditler savuruyor. 

Sosyal medyada paylaşılan görüntülerin ne zaman çekildiği net olarak bilinmiyor. Ancak Balıkesir Edremit'te kaydedildiği yönünde bilgiler bulunuyor. Kaydı yapan kadına hakaretler savuran adam şunları söylüyor:

''Eğer benim çocuklarımdan birini kedi köpek ısırsın, ben seninle görüşeceğim abla. Sen çekmeye devam et, senin suçun yok ama seni buraya koyanın suçu var. Ben Nihat bey ile görüşeceğim, sen bu evde yaşayamazsın, ben seni burada oturtmam. Benim burada dairem varsa... Gerizekalı mıdır nedir, özürlü zaten. Ruh hastası ya, baksana tipine. Ben Kürt oğlu Kürdüm, ben seni burada yaşatmam. Sen erkek olsan var ya bu iş çok farklı olurdu. Ne biçim kadınsın lan sen şeytan gibi. Seni var ya gebertirim burada. Sana mermi atarım benim canımı sıkma''

8 Haziran Pazartesi

Yorumlar

Bir Yorum Yaz