Yükselişteki Haberler

Akfa Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boyacı’ya Dostluk Ziyareti

Akfa Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boyacı’ya Dostluk Ziyareti

Akfa Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boyacı Önemli Konuklarını Ağırladı.

Samulaş Aş. Genel Müdürü Enver Sedat Tangacı ve İlkadım Meclis Üyesi Kadir Soylu Akfa Gıda Yönetim Ofisi'nde Boyacı'ya misafir oldu.

Dostane ziyaretten dolayı memnun olan Boyacı, buluşma sonunda konuklarına teşekkürlerini sundu.
ALANINDA ÖNCÜ OLAN AKFA GIDA'NIN VAR OLMA HİKAYESİNDEN BİR KESİT

Ailemiz 2009 yılında gıda sektörüne AKFA GIDA ile giriş yaptı.

Bu başlangıç ile ilk hedefimiz olan ‘yerinde satış’ hizmeti ile Samsun Büyükşehir Belediyesi Sebze ve Meyve Hali’nde toptancı olarak başladı.

Her zaman yerel olarak taze bir toptancı olmasına rağmen, 2013 den bugüne Samsun da kapsamlı bir ürün yelpazesine sahip olan ve çeşitli ulusal müşterilerimize ulusal çapta tedarik eden tam teşekküllü bir sebze ve meyve tedarikçisidir!

Genişlettiğimiz hacimler sadece ürün yelpazemizde değil , iş gücümüz ve araç filomuzda da kendini göstermiştir. Bu sayede şehrimizde faaliyet gösteren ulusal marketler, Toptancı marketleri, Ulusal ve bölgesel oteller, Restoran ve Catering  firmalarının büyük bir bölümüyle de aktif çalışmaktadır.

Düzenli iş ilişkilerini geliştirmek ve başarımızın sürekliliği için inandığımız bazı değerler şunlardır:

SORUMLULUK

Akfa Gıda, ahlaki çalışma uygulamalarına tamamen bağlıdır Kendi işimizde şeffaflığın ve iş kanunları çerçevesin de  yükümlülüklerimize uygun olarak çalışmak ve tüm haksızlıkların üstesinden gelmeye yönelik yaklaşımımızda bulunmaya kararlıyız.

ÇEVRE

Çevreyi seviyoruz!

Dolayısıyla, çevre üzerindeki etkimizi ciddiye alıyoruz ve emisyonlarımızı en aza indirgemek için elinizden gelen her şeyi yapıyoruz.

BAŞARI

Bir başarı, sert tutum, en üst kalite için keskin bir göz ve net tavır ile oluştuğuna inanıyoruz. Eksik motive ve bilinçsiz çalışma başarısızlığı ve karamsarlığı getireceğini biliyoruz. Bunun için her şeyden önce kendi içinde ekip ruhu oluşmuş bir takım, Müşterileriniz için mümkün olan en iyi hizmeti sunmanın yanı sıra bu süreçte iyi bir kahkaha atmaya çalışan motivasyonu yüksek bir ekibin çalışması ile olacağının farkındayız.

AKFA GIDA HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BAĞLANTIYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.


Yorumlar

Bir Yorum Yaz